Dlaczego warto nas wybrać
Naszą filozofią jest kompleksowe podejście do inwestowania: analiza sytuacji majątkowej i oczekiwań klienta oraz przygotowanie optymalnych, a także dedykowanych rozwiązań.
O firmie » Wspólnicy
Tomasz Matczuk - z polskim rynkiem finansowym związany od 1998 roku, z jednej strony jako pracownik kancelarii prawnej współpracującej z szeregiem instytucji finansowych, z drugiej przez siedem lat będący inspektorem nadzoru w SEB Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. Od strony prawnej był twórcą oferty produktowej szeregu towarzystw funduszy inwestycyjnych, banków oraz biur maklerskich. Od 2006 roku jako wspólnik zarządzający Matczuk Wieczorek i Wspólnicy Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Jawna, w dalszym ciągu świadczy pomoc prawną na rzecz polskich i zagranicznych instytucji finansowych, współtworząc innowacyjne produkty finansowe dedykowane zarówno do klientów masowych jak i "szytych na miarę" dla konkretnych osób lub podmiotów. Pełni także funkcję członka rad nadzorczych towarzystwa funduszy inwestycyjnych oraz domu maklerskiego. 


Piotr Wojciechowski - na rynku finansowym od 1995 roku. Karierę rozpoczynał jako dyrektor regionalny w Amplico Life, na którym to stanowisku był zatrudniony przez 6 lat. Kolejne 6 lat ścieżki zawodowej realizował w Union Investment TFI S.A., rozwijając sieć sprzedaży detalicznej – jako Dyrektor ds. Sprzedaży Regionalnej, a następnie – jako Dyrektor Sprzedaży Instytucjonalnej – odpowiadając za sprzedaż do instytucji finansowych oraz korporacji. W latach 2007/2008 przeprowadził z sukcesem projekt wprowadzenia funduszy inwestycyjnych jednej z największych firm zarządzających funduszami inwestycyjnymi w Wlk. Brytanii na polski rynek. Zasiadał również w zarządzie Idea TFI na stanowisku Wiceprezesa.
Tworzenie stron internetowych :: Digital Guru