Co oferujemy
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Oferujemy standardowe, a także dedykowane rozwiązania finansowe.
Oferta dla klientów
Działalność Kancelarii Finansowej Matczuk i Wojciechowski koncentruje się na czterech obszarach: profesjonalnym doradztwie, funduszach inwestycyjnych, planach emerytalnych oraz Corporate Finance.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. W ramach niej proponujemy standardowe, a także dedykowane rozwiązania finansowe – w zależności od potrzeb naszych klientów.

Produkty zostały przez nas starannie dobrane na bazie oferty wyselekcjonowanych banków, towarzystw ubezpieczeniowych oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych.

Od innych podmiotów, oferujących na rynku polskim fundusze inwestycyjne, odróżnia nas kompleksowość działań i możliwość tworzenia indywidualnych rozwiązań produktowych (np. fundusze zamknięte, optymalizacja podatkowa). Wraz z klientem dokonujemy analizy jego potrzeb i możliwości stworzenia takich rozwiązań przy współpracy z naszymi sprawdzonymi partnerami biznesowymi.

Istotą naszej działalności jest też szukanie innych możliwości pomnażania majątku naszych klientów ponadto, co w danym momencie oferuje branża finansowa.
Jest to możliwe dzięki modelowi biznesu, który zakłada współpracę z podmiotami nie tylko z branży finansowej. Benefitem dla klientów jest także nasze doświadczenie i orientacja w możliwościach inwestowania na polskim rynku.

Nieustannie prowadzimy rozmowy z naszymi partnerami w celu zaoferowania klientom jak najlepszych produktów.
Tworzenie stron internetowych :: Digital Guru